Tecfluid

Tecfluid S.A., 40 yılı aşkın deneyime sahip akış (debimetreler) ve seviye ölçüm ekipmanı tasarlayan ve üreten bir şirkettir.

İspanya firmasi olup manyetik debimetreler, plastik tüp, cam tüp ve metal tüp şamandıralı debimetreler, türbinli debimetreler, ultrasonik debimetreler, target disk debiemtreler, pistonlu debimetreler, pedallı akış şalterleri, vibrasyonlu (çatal) seviye şalterleri, şamandıralı seviye şalterleri, manyetik seviye göstergeleri, displacerlar, ultrasonik seviye sensörleri, temaslı seviye sensörleri, ex-proof korumalı ürünler ile HART iletişimli ürünler konusunda uzmanlaşmıştır.

Ürün Grupları

Debimetreler

Düşük ve yüksek akışlı gaz ve sıvılar için en uygun debimetreler. Kontrol panelleri için önerilen kompakt yapı ve küçük boyut. Kolay kurulum. Hassas akış ayarı özelliği.

Kontrol panelleri, pilot tesisler, makinalarda ölçüm ve kontrol, su arıtma (ozmoz), gaz brülörlerinin kontrolü, endüstriyel ve proses soğutma, arıtma fırınları.

2000 Serisi

Düşük gaz ve sıvı akışları için değişken alan debimetreleri.
Kompakt yapı ve küçük boyut, kontrol panelleri için önerilir.
Kolay kurulum. Hassas akış ayarı için ayarlı iğne valfi.
Uygulama Alanları
Kontrol panelleri, pilot tesisler, makinalarda ölçüm ve kontrol, su arıtma (ozmoz), gaz brülörlerinin kontrolü, endüstriyel ve proses soğutma, arıtma fırınları.

6000 Serisi

Cam tüplü değişken alan debimetreleri.
Düz boru hattı gerektirmeden kolay kurulum ve kazara kırılmaya karşı koruma.
Uygulama Alanları
Akış ölçümü için her türlü endüstri için uygundur.

60M1 Serisi

Düşük akışlar için cam tüplü değişken alan debimetreleri.
Uygulama Alanları
Düşük akış ölçümü için her türlü endüstri için uygundur.

AD Serisi

Sıvılar ve gazlar için akış şalteri. Kolay kurulum ve tüm akış yönleri için kullanılabilir. Sıvı ve kamış algılama sistemleri, göstergeleri veya vericileri arasında temas olmadan.
Uygulama Alanları
Soğutma makineleri prosesleri, hidrolik, yağlama ve yağ devreleri, gaz akış kontrolü uygulamaları için uygundur.

COVOL Serisi

Genellikle asılı parçacıklar içermeyen sıvılar, 120.000 cP’ye kadar viskozite sıvıları, elektrik akımının iletken veya iletken olmayan sıvıları için hacimsel sayaç Kurulumun kendisinde kalibre edilebilir. Sterilize.
Uygulama Alanları
Yoğuşan buhar ve yakıtın akış ölçümü ve hacim toplamı, tank dolumu. Petrol endüstrisinde yaygın olarak kullanılır, bal, çikolata, boya, reçine, mürekkep vb.

CU Serisi

Transdüserler boru dışına monte edilmiş, noninvaziv ultrasonik akış ölçer. Yatay ve dikey borular için uygundur. Üretim sürecinde kesintisiz, kurulumu kolaydır. Basınç düşmesi ve az bakım gerektirmez. Askıda katı madde içeren sıvılarla iyi performans. Debimetreden önce ve sonra 5 x DN düz boru hattı.
Uygulama Alanları
Deniz suyu, gazyağı, gaz yağı, benzin, yağlar gibi sıvıların akış ölçümü için uygundur.

DP Serisi

Sıvılar ve bazı özel uygulamalar için gazlar için Target disk debimetreleri.
Metalik, basit ve sağlam yapı. Askıda katı madde içeren sıvıların akış ölçümü ve aşırı basınç ve sıcaklık koşulları için uygundur.
Düşük basınç düşüşü. Debimetreden önce ve sonra sadece 3xDN düz boru çalıştırma gereksinimi.

Uygulama Alanları

Su arıtma ve dağıtımı, İlaç, kimya ve kağıt endüstrisi, ısıtma ve soğutma devreleri, yüzme havuzları, yangın koruma sistemleri, otomotiv endüstrisi (kesme yağı, boya hatları ve soğutma sistemleri), enerji santralleri, yağlama yağı devreleri gibi her türlü endüstriyel proses için uygundur.

FLOMAT Serisi

FLOMID Serisi

M21 Serisi

PR Serisi

PS Serisi

SC250 Serisi

TM Serisi

VH Serisi

Seviye Ölçümü

Tesisiniz için her türlü akışkanın seviyesini ölçmede ve sinyaller almada kullanabileceğiniz, esnek, çok seçenekli, çözüm odaklı temasslı ve temassız seviye ölçüm transmiterleri, seviye anahtarları.

Kimyasal ve petrokimya ürünleri, arıtılmış su, atık su, yağmur suyu, … ve gıda ürünlerinin depolama tanklarında seviye kontrolü. Toz, granül ürünler, depolama silolarında seviye kontrolü … FLOMAT elektromanyetik sensör serisi ile birlikte açık kanallarda akış ölçümü Kağıt, karton, çelik ve plastik makaraların kontrolü. Pompa başlatma-durdurma, vana açma-kapama vb. İşlemler için ara tanklarda seviye kontrolü.

LC Serisi

Şamandıranın manyetik alanıyla çalıştırılan sıvı seviye şalteri.
Uygulama Alanları
Dozaj tankı, gıda makinelerindeki yardımcı tanklar, tekstil ürünleri, kimyasallar, deniz nakliye seviyesinin kontrolü, seviye / açık pompayı, hammadde alımının uzaktan kumanda seviyesi ve üst seviye alarmı.

LC40 Serisi

Sıvı seviye anahtarı şamandıra. Sağlam ve güvenilir, çok yönlü ve kolayca uyarlanabilir.
Uygulama Alanları
Dozaj tanklarının algılama seviyesi. buhar kondensatı, sıcak su deposu, açma / kapama pompası kontrolü, maksimum-minimum seviye kontrolü.

LD Serisi

Sıvılar ve katılar için titreşimli çatal seviyesi. Kompakt ve Sağlam. Yüksek sıcaklıklara ve basınçlara karşı yüksek direnç. Ürün olsun veya olmasın aktivasyon seçimi ve granüler katıların tespiti. Hareketli parça yok ve bakım gerektirmez.
Uygulama Alanları
Pompa devrelerinde kontrol uygulamaları, açık veya kapalı tanklarda veya borularda katı veya sıvıların seviye tespiti veya varlığı, tankların çalkalanması, açık kanallar, damıtma kolonları, gaz giderme, silolar.

LE Serisi

Şamandıranın manyetik alanı tarafından tahrik edilerek direnci değiştirme mantığıyla çalışan sıvılar için seviye transmitteri, 
Uygulama Alanları
Kimya, petro-kimya ve proses endüstrileri, basınçlı kazan uygulamaları, toksik ürünlerin depolanması, deniz taşımacılığında seviye ölçümü, dozaj tankları, gıda ve tekstil makinelerinde yardımcı tanklar için uygundur.

LP Serisi

Sıvı seviyesi için gösterge / verici. Gösterge kutusu ile seviye göstergesi. Aşırı koşullara (basınç, sıcaklık, kimyasal direnç) uygun alet.
Uygulama Alanları
Kimya, petro-kimya ve proses endüstrileri… Basınçlı kazan uygulamaları, toksik ürünlerin depolanması, köpüklü sıvılarda seviye ölçümü, arayüz seviye ölçümü için uygundur.

LS Serisi

Yüksek basınç ve sıcaklık koşullarına uygun, basit yapıdaki sıvılar için seviye göstergesi / anahtarı / transmitteri.
Manyetik kuplaj ile seviye göstergesi, sızıntı olasılığı olmayan eksiksiz bir su geçirmez sistem sağlar. Tam ölçek içinde ayarlanabilen anahtarlar isteğe bağlı olarak mevcuttur. Mükemmel kimyasal ve mekanik dayanım.
Uygulama Alanları
Kimya, petro-kimya ve proses endüstrileri, ısıtma ve soğutma sistemleri, denizcilik endüstrisi, kazan endüstrisi, depolama parkları.

LT Serisi

Yüksek basınç ve sıcaklık koşullarına uygun, basit yapıdaki sıvı seviyesi için Gösterge / Verici.
Dahili şamandıra mıknatısı ve harici gösterge sistemi arasındaki manyetik iletim ile seviye göstergesi, sızıntı olasılığı olmayan eksiksiz bir sızdırmazlık sistemi sağlar. Kontak anahtarlarını tam skalaya göre ayarlama imkanı. Mükemmel kimyasal ve mekanik dayanım.
Uygulama Alanları
Kimya, petro-kimya ve proses endüstrileri, ısıtma ve soğutma sistemleri, denizcilik endüstrisi, kazan endüstrisi, depolama parkları.

LTDR Serisi

Sıvılar için yönlendirmeli TDR radar seviye vericisi.
Yenilikçi sinyal analizi ve parazitleri baskılama yeteneği. Hemen hemen tüm sıvılara ve çoğu katıya doğrudan, doğru ve son derece güvenilir bir şekilde sürekli seviye ölçümü. Düşük dielektrik sabit sıvılarla olağanüstü performans, özellikle ürün özelliklerinde değişiklik olabileceği uygulamalar için uygundur. Mükemmel fiyat / performans oranı.
Uygulama Alanları
Yağlar veya hidrokarbonlar, yapışkan sıvılar, yapışkan yapıştırıcılar, kaplamalar gibi düşük yansıtıcılığa sahip sıvılar… Yüksek basınç ve sıcaklık altındaki uygulamalar.

LU Serisi

Sıvılar ve katılar için seviye ultrasonik gösterge / verici.
Ürünle temas yok. Aşındırıcı ortamlarda, dış mekanlarda…, kolay ekran klavyesi programlama ve azaltılmış tüketimde yüksek direnç.
Uygulama Alanları
Kimyasal ve petro-kimya ürünlerinin depolanmasında seviye göstergesi, su arıtma, atık su, yağmur suyu, tozlu veya taneli ürünlerle birlikte silolarda seviye kontrolü, yiyecek ve içeceklerin seviye kontrolü.

NPC Serisi

Kasnaklar ve sıvılar için karşı ağırlık sistemi ile seviye göstergesi. Basit ve ekonomik yapı ve mükemmel kimyasal direnç. Çoğu sıvı için uygundur, agresif ve koroziftir. Sızıntı riski yoktur.
Uygulama Alanları
Kimya ve petrokimya endüstrisi, su arıtma, kağıt ve otomotiv endüstrisindeki uygulamalar.

EYMEN OTOMASYON, Tecfluid markasının bayisidir.

Daha Kolay Endüstriyel Çözüme mi İhtiyacınız Var? Biz Uzmanız!

Scroll to Top