Marsh Bellofram

Marsh Bellofram USA firması olup, hassas regülatörler ve çeviriciler konusunda liderdir. I/P, P/I convertor, hassas regülatörler, doğalgaz, LPG, LNG ve benzeri gazlar için alcak basınç ve yüksek basınç regülatörler, kontrol hava basıncı için hassas regülatörler, digital regülatörler, oransal regülatörler, diyaframlar, servo regülatörler, yüksek debili regülatörler imal etmektedir.

Ürün Grupları

Hassas Hava Basınç Regülatörleri

Doğrudan etkili, yüksek performanslı Marsh Bellofram hava basıncı regülatörleri, en zorlu OEM ve endüstriyel uygulamaları bile desteklemek için hassas kontrol, yüksek doğruluk, maksimum kararlılık, geniş akış ve egzoz kapasiteleri sunar.

Elektronik Basınç Transdüserleri

Elektro-pnömatik transdüserler akım veya voltaj giriş sinyallerini oransal çıkış basınçlarına dönüştürmek için kullanılır. Vanalarda, pnömatik rölelerde ve akış düzenleyicilerinde proses kontrolü için kullanılırlar. Marsh Bellofram’ın PCD bölümü, endüstriyel ve OEM uygulamaları için yüksek hassasiyetli voltaj-basınç (E / P), akım-basınç (I / P) ve çeşitli akımlar için basınç-akım (P / I) dönüştürücüleri tasarlar ve üretir.

Pnömatik (Hava) Röleleri

Marsh Bellofram pnömatik röleler, çeşitli uygulamalarda maliyet etkin, yüksek performanslı hava regülasyonu sağlamak ve çeşitli pazar gereksinimlerini desteklemek için tasarlanmıştır. Mevcut versiyonlar ve tipler arasında iki aşamalı pilot çalışma 1: 1; pozitif ve negatif öngerilim, pozitif öngerilim güçlendirici, yüksek rölyef, ayarlanabilir öngerilim ve yüksek akış röleleri, hepsi yüksek doğrulukta ve güvenilir çıkış basıncı kontrolü sağlar.

Servo Basınç Kontrolörleri

Marsh Bellofram, çeşitli OEM, endüstriyel, HVAC ve tıbbi cihaz ve ekipman proses kontrol uygulamalarına uyum sağlamak için, geleneksel ve analog devre kartı modelleri dahil olmak üzere eksiksiz bir servo basınç kontrolörleri serisi tasarlar ve üretir.

Diyaframlı Hava Silindirleri

Marsh Bellofram diyaframlı Hava Silindirleri, elastomerler, mühendislik metalleri ve kumaşlardan üretilen aktüatörlerdir. Yağlamaya ihtiyaç duymazlar ve neredeyse sürtünmesiz ve ekonomiktirler. Birçok uygulamada, kaldırma, sıkıştırma, itme, bağlama, tornalama ve diğer doğrusal kuvvet veya harekete geçirme hareketlerini sağlamak için kullanılabilirler.

Filtre Regülatörü Yağlayıcı Grupları (FRL’ler)

Marsh Bellofram Filtre-Regülatör-Yağlayıcılar (FRL’ler) ekonomi ve rahatlık göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Filtre Regülatörleri, polikarbonat kaselerin, 5 veya 50 mikron filtrelerin eklenmesiyle ve manuel, yarı otomatik veya otomatik drenajlarla regülatörlerle aynı özelliklere sahiptir. Yağlayıcılar polikarbonat kaselere sahiptir, saha ayarlı kadranlar, dakikada 0 ile 90 damlama arasında değişken yağlama sağlar.

Aksesuarlar ve Eklentiler

Dijital Basınç Göstergesi

Marsh Instruments Dijital Basınç Göstergesi, portatif, hafif, elle tutulan test ve kalibrasyon cihazı, ± 1 sayımın ±% 0.25’i olan hassasiyet seviyelerinde 50 psig’e kadar basınç gösterir. Son teknoloji ürünü yarı iletken tip basınç transdüseri, basınç girişini 3-1⁄2 basamaklı LCD ekranda görüntülenen analog voltaja dönüştürür. Dahili 9 volt şarj edilebilir pil, göstergeye güç verir ve sıfır ayar potansiyometresi, daha yüksek doğruluk için dönüştürücü köprüyü sıfır basınçta standartlaştırır.

EYMEN OTOMASYON, Marsh Bellofram markasının bayisidir.

Daha Kolay Endüstriyel Çözüme mi İhtiyacınız Var? Biz Uzmanız!

Scroll to Top