Marsh Bellofram Filtre Regülatörü Yağlayıcı Grupları (FRL’ler)

Marsh Bellofram Filtre-Regülatör-Yağlayıcılar (FRL’ler) ekonomi ve rahatlık göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Filtre Regülatörleri, polikarbonat kaselerin, 5 veya 50 mikron filtrelerin eklenmesiyle ve manuel, yarı otomatik veya otomatik drenajlarla regülatörlerle aynı özelliklere sahiptir. Yağlayıcılar polikarbonat kaselere sahiptir, saha ayarlı kadranlar, dakikada 0 ile 90 damlama arasında değişken yağlama sağlar.

Genel Ürün Özellikleri

Marsh Bellofram FRL’leri, tek bir birim olarak sunulan hava filtrelerinin, regülatörlerin ve yağlayıcıların popüler konfigürasyonlarının önceden paketlenmiş, modüler montajlarıdır. Ekonomi ve rahatlık göz önünde bulundurularak tasarlanan Marsh Bellofram FRL’ler, minyatür ve standart boyutlarda mevcuttur. Regülatörler, metal bir gövde, polikarbonat kaput, yükselmeyen bir ayar düğmesi ve paneli, boru veya braket montaj yetenekleri ile dengeli bir poppet ve rahatlatma tipi diyafram içerir.

Filtre regülatörleri, 5, 25 veya 50 mikro filtre, polikarbonat kaseler ve seçim veya manuel, yarı otomatik ve otomatik tahliye sistemleri ekleyerek basınç regülatörleri olarak özellikler sunar. Yağlayıcılar, polikarbonat kaselere ve yağlama seviyesinin sahada ayarlanabilen bir ayarına sahiptir. Birimler, maksimum 140 PSIG (metal kase seçeneği ile 280 PSIG) beslemesi ile 0-10, 3-30, 3-60 ve 7-140 PSIG çıkış basınç aralıklarında mevcuttur. FRL’ler 1/8, 1/4, 3/8, 1 / 2,3 / 4 ve 1 NPT boru boyutlarında sunulmaktadır. Modüler tasarım, filtrenin, regülatörün veya yağlayıcının bakımını ve değiştirilmesini kolaylaştırır.

Özellikleri:

  • Servis ve değiştirilebilirlik için modüler tasarım
  • Minyatür (MA13) ve standart (MA14,15 ve 17)
  • Küçük paket boyutu ve hafif yapı
  • Kompakt paket boyutu ve hafif yapı
  • Rekabetçi fiyat

Uygulamalar:

  • Pnömatik Sistemler
  • Hava Hazırlama ve Filtrasyon
  • Endüstriyel alet, makine ve ekipmanlar

EYMEN OTOMASYON, Marsh Bellofram markasının bayisidir.

Daha Kolay Endüstriyel Çözüme mi İhtiyacınız Var? Biz Uzmanız!

Scroll to Top