Hakkımızda

EYMEN OTOMASYON: “Yenilikçi Çözümler”

Genç bir firma olmasının canlılığını ve dinamizmini yaşayan Eymen Otomasyon barındırdığı tecrübeli mühendis kadrosu sayesinde yenilikçi çözümler üretmekte ve bu alanda canlı bir takviye gücü olarak hizmet vermektedir.

Yanı başınızdaki Destek” sloganı ile İskenderun ve bölgesindeki ciddi bir açığı kapatmayı hedefleyerek yola çıkan Eymen Otomasyon değişen zaman şartlarına ayak uydurmayı başarmıştır. Bölgesel bir firma olarak başlayan yolculuk kısa bir zaman zarfında tüm ülke sınırları içine hizmet veren ulusal bir firma kimliğinin de ötesine geçerek Azerbaycan Bakü Şubesi ile uluslararası bir kimliğe bürünmüştür.

Firmanın temellerini oluşturan mühendis kadromuz toplamda 40 yıl gibi uzun bir süre demir-çelik sektöründe birçok tesiste elektrik-otomasyon alanında ihtisaslaşmıştır. Ciddi bir iş tecrübesine sahip konusunda uzman ve sektörü yakından bilen kadro ile firmamız size hizmet etmeye hazır bir hale gelmiştir.

Kaliteyi ilke edinmiş olan Eymen Otomasyon, 40 yıllık bireysel tecrübelerinin yanına genç bir firma oluşunun getirdiği dinamik ve esnek hareket kabiliyetiyle tesisinizi bir adım daha ileriye taşımak, ihtiyaçlarınızı karşılamak ve daha rekabetçi olabilmeniz için hep yanınızda olacaktır.

EYMEN Grup Üyeleri:

Bazı Referanslarımız:

Daha Kolay Endüstriyel Çözüme mi İhtiyacınız Var? Biz Uzmanız!

Scroll to Top