SMS-Tork Endüstriyel Ürünler

Ülkemizde ilk yerli solenoid vana, pnömatik aktüatör, pnömatik pistonlu vana, patlaç valf ve elektrikli aktüatör imalatçısıdır. Bugün 87 ülkede TORK marka ürünler tercih edilmektedir.

İmalatını Dilovası’ndaki tesislerinde gerçekleştiren SMS-TORK, bünyesinde bulunan Ar-Ge ekibi ile ülkemizde tasarımını ve üretimini gerçekleştirdiği, %100 yerli ürünler ile müşterilerine çözümler üretmektedir.

Firmanın ve ürünlerinin sertifikaları:
TÜV ISO9001: 2008, TÜV CE, UL, Loyd, Ex-Proof TSEK, ATEX, TSE, TSEK, EN264 Rosh, GOST, UKSERPO, Kaliteli Hizmet TSE, TSE Üretim Yetkinliği, SIL.

Ürün Grupları

Rotary Pnömatik Aktüatörler

Pnömatik aktüatörler basınçlı hava kuvveti ile çalışır. İhtiyaç halinde basınçlı gaz ile de çalışmaktadır. Genellikle kelebek vana, küresel vana ve plug vana gibi 90 derece dönüşlü son kontrol elemanları on-off ve oransal kontrol amaçlı kullanılır.

Elektrikli Aktüatörler

Küresel vana, kelebek vana ve damperlerin kontrolü için tasarlanmış küçük, hafif ve kompak dizayn, yüksek tork çıkışlı elektrikli aktüatörler. Korozyona dayanıklı polyester gövdeli, IP67 korumalı. ISO5221 standardına uygun, el kontol üniteli, dahili ısıtıcı, vana pozisyon göstergeli.

Solenoid & Patlaç Valfler

Solenoid vana; su, hava, buhar, gaz gibi  çeşitli akışkanları kontrol etme amaçlı kullanılan elektromagnetik valflere verilen isimdir.

Solenoid vana: Bobin- soket, kovan-çekirdek, gövde-kapak ve sızdırmazlık elamanı dediğimiz  ana parçalardan oluşan bir otomatik kontrol valfidir de denebilir.

EYMEN OTOMASYON, TORK markasının bayisidir.

Daha Kolay Endüstriyel Çözüme mi İhtiyacınız Var? Biz Uzmanız!

Scroll to Top