Mitsubishi Fabrika Otomasyon Sistemleri

Mitsubishi Electric, dünya çapında lider otomasyon ürün ve çözümleri sağlayıcısıdır. Bu lider konumun yanı sıra yalnızca paketlemede değil, aynı zamanda diğer sektörlerde de geniş bir yelpazede kapsamlı uzmanlığa sahibiz. Yüksek kalitesi ve otomasyon ürünlerinin çeşitliliği ile tanınan Mitsubishi Electric, ihtiyaçlarınızı karşılamak için sağladığı eksiksiz, tam çözümleri ile gurur duymaktadır. Deneyimlerimiz dolum, etiketleme ve torbalama dahil olmak üzere paketleme disiplinlerinin tümünü kapsar.

Geniş ürün yelpazemiz, görev için doğru çözümü seçmenizi sağlar. Örneğin, FX serisi kontrolörlerimizin basit, kolay kullanım avantajlarından yararlanabilir veya iQ Platform’unun yüksek hızlı kayıt ve çok eksenli kontrol özelliklerini seçebilirsiniz. Durum ne olursa olsun, Mitsubishi Electric’in sizin için bir çözümü vardır. Bundan başka, SSCNET III yüksek hızlı hareket kontrol network’ünün kullanılması, yüksek hız pozisyon kontrolü için son bağlantıyı sağlar. Mitsubishi Electric’in otomasyon dünyasına hoş geldiniz. Yüksek hızlı sistem çözümleri ile avantajınızı arttırın.

Ürün Grupları

PLC Ürün Ailesi

Güvenilir, kanıtlanmış performansı ve geleceğe dönük genişletilebilirliği ile MELSEC serisi PLC’ler geniş çeşitlilikteki kontrol uygulamalarına olanak tanır.

AC Motor & Servo Sürücüleri

Mitsubishi servo sistemi – gelişmiş ve esnek.

Mitsubishi servo, en iyi makine performansı elde etmek için çeşitli motorlar (rotary, lineer ve doğrudan tahrikli motorlar) sunmaktadır.

Her gün frekans inverterlerimiz, ticari uygulamalardan ağır endüstriyel uygulamalara, yüksek seviyedeki uygun maliyet, güvenilirlik, işlevsellik ve esneklik özelliklerini ispat ediyorlar.

Görüntüleme Cihazları

GOT tasarım ve teknolojide dünya çapında standartları ortaya koyar.

Geniş çeşitliliğe sahip ürün grubu çok farklı üretim alanı ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
GOT gelişmiş işlevselliğe sahiptir ve diğer endüstriyel otomasyon cihazlarına sorunsuz bağlantı sağlayarak üretkenlik ve verimliliği arttırır.

MELFA Robotlar

Üretkenlik için hazır

MITSUBISHI MELFA endüstriyel robotlar, akıllı teknolojiye sahiptir ve yüksek hız, yüksek hassasiyetli performans gerektiren hücre üretimi için uygundur. Mitsubishi PLC’ler ve diğer fabrika otomasyonu ekipmanları ile kolayca bir arada kullanılabilirler.

Mitsubishi’nin gelişmiş MELFA Robotları uzun hizmet ömrünün yanı sıra hız, doğruluk ve kompakt tasarım özelliklerine sahiptir. MELFA Robotları küçük ve orta ölçekli robot uygulamaları için sınıflarında lider seviyede avantajlar sağlarlar.

Alçak Gerilim Güç Dağıtım Ürünleri

Mitsubishi alçak gerilim güç şalterleri gelişmiş şalt teknolojilerine sahiptir ve çok çeşitli uygulama alanları için ürünler sunar.

MS-T/N Serisi Motor Yol Vericiler; çevre dostu, uluslararası kullanılabilir, kompakt, kullanımı kolay ve güvenli ekipmanlardır.

EYMEN OTOMASYON, Mitsubishi markasının bayisidir.

Daha Kolay Endüstriyel Çözüme mi İhtiyacınız Var? Biz Uzmanız!

Scroll to Top