Metri Measurements

Akış ve Ölçüm Uzmanları

Metri Measurements akış ve ölçüm cihazlarında uzmandır. Akış ürünlerimiz, çeşitli endüstri ve uygulama türleri için doğru ve tekrarlanabilir ölçüm sağlar.

Her ürün, uygun bir fiyata güvenilirlik ve dayanıklılık sağlamak için İngiltere’de en yüksek standartlara göre tasarlanmış ve üretilmiştir.

METRI MEASUREMENTS  VE ÜRÜNLERİ HAKKINDA

İngiltere Salisbury merkezli Metri Measurements, cihaz çeşitlerini inanılmaz derecede çok yönlü hale getiren çeşitli ürün seçeneklerine sahip Çarklı Debi Ölçerler ve Türbin Debi Ölçerler geliştirmektedir. Metri ürün serisi, son derece popüler Fluidwell F Serisi dahil EYMEN Otomasyon tarafından sağlanan diğer ürünlerle çok iyi çalışır. Akış Ölçerler serisi, akış algılama ve ölçüm uzmanları tarafından geliştirilen uygun maliyetli ve hassas cihazlardır. Bu ürün kalitesi için eşsiz bir fiyata çok sağlam ve güvenilir bir hizmet sunuyorlar.

Eymen Otomasyon, Metri Measurements için stratejik bir dağıtım ortağı olmaktan gurur duyar. Daha fazla bilgi için lütfen uzmanlarımızla iletişime geçin.

Ürün Grupları

Metri IC-LTM Türbin Debimetre

Metri IC-LTM Türbin Debimetre, bir dizi aşırı basınç ve sıcaklık uygulamasının doğru ve güvenilir ölçümünü sağlayan endüstriyel bir hat içi türbin debimetresidir.

Metri IC-GTM Türbin Debimetre

Metri IC-GTM Türbin Akış Ölçer, gaz, buhar ve hava gibi çeşitli kuru ve ıslak gazlarla kullanım için geleneksel bir Eksenel Gaz Türbini Akış Ölçerdir. GTM, çok çeşitli gövde boyutları ve tarzlarında mevcuttur, son derece hassastır ve en zorlu endüstriyel uygulamalar ve sektörler için bile sağlam bir tasarıma sahiptir.

Metri IC-HBT Hijyenik Türbin Debimetre

Metri IC-HBT Hijyenik Türbin Debimetre, Hijyenik ortamlarda kullanım için özel olarak tasarlanmıştır. Bira, Gıda İşleme ve İlaç endüstrilerinde kullanım için idealdir.
HBT, kurulumu kolay olmasının yanı sıra yüksek düzeyde doğruluk ve dayanıklılık sunar. Hijyenik bir işlemde sıvıları işleyecek uygulamalar için mükemmel şekilde uygundur.

Metri IC-LPS Akış Anahtarı

Metri IC-LPS Akış Anahtarı Serisi, akış hızı bir ayar noktasının üzerine çıktığında ve düştüğünde alarm sinyallerinin görsel olarak gösterilmesini sağlayan basit, sağlam ve güvenilir bir ayarlanabilir akış anahtarı sunmak üzere tasarlanmıştır.

Metri IC-LPM Çarklı Debimetre

Metri IC-LPM Çarklı Akış Ölçer, mükemmel korozyon direnci özelliklerine sahip sağlam bir paslanmaz çelik yapı sağlamak üzere üretilmiştir. Son derece esnek, çok çeşitli sıvı akış uygulamalarının gereksinimlerini karşılamak için uyarlanabilir veya OEM akış ölçer uygulamaları için özelleştirilebilir.

Metri IC-IPM Daldırma Çarklı Debimetre

Metri IC-IPM Daldırma Tip Debi Ölçer (IPM) Serisi, 40 mm’den 300 mm’ye kadar boru boyutlarına yerleştirmek için ideal bir sıvı debimetresidir. Kurulumu ve çalıştırması kolay olan bu uygun maliyetli sağlam radyal türbin ölçer, su, yağlar, hidrokarbonlar ve kimyasallar gibi çeşitli sıvı türlerinin doğru hız ölçümünü sağlar.

Metri Measurements  Türkiye Distribütörü “EYMEN OTOMASYON“.

Daha Kolay Endüstriyel Çözüme mi İhtiyacınız Var? Biz Uzmanız!

Scroll to Top