Meatest Elektromanyetik Debimetre

Meatest, öncelikli olarak en üst düzeyde kalıcı güvenilirlik, kullanım kolaylığı ve yüksek performans ile kalibrasyon ve ölçüm ekipmanları yapma konusunda büyük bir geleneğe sahiptir. Büyük ölçüde metroloji ve laboratuvar enstrümanları konusunda uzmanlaştığından bu bilgiyi endüstriyel debimetrelere de koymaya karar vermiştir.
Çekya menşeli Meatest tamamen Avrupa’da imal edilen standart dahili datalogger  özellikli Elektromanyetik Debimetreler üretimi yapmaktadır.

Ürün Grupları

M910 Standart Elektromanyetik Debimetre

Otomatik proses kontrolü için çeşitli dijital çıkışlara, seri iletişim ara yüzlerine ve akım döngüsüne sahip standart elektromanyetik debimetre.

M910E Ekonomik Elektromanyetik Debimetre

Otomatik proses kontrolü için çeşitli dijital çıkışlara, seri iletişim ara yüzlerine ve akım döngüsüne sahip ekonomik sınıfta elektromanyetik debimetre.

M920 Elektromanyetik Debimetre

Otomatik proses kontrolü için çeşitli dijital çıkışlara, seri iletişim arayüzlerine ve akım döngüsüne sahip elektromanyetik debimetre.

M921 Hassas Elektromanyetik Debimetre

M920 Modelinin Modenize edilmiş hali: Nokta-matriks ekran, daha büyük datalogger belleği, daha kolay erişim, daha kolay bakım, daha kolay kurulum. Kapsamlı işlevsellik ve % 0,25 sabitlikte kalabilen doğruluk hassasiyeti.

M930 Pilli Elektromanyetik Debimetre

10 yıla kadar pil ömrü olan uzak veya ulaşılması zor bölgelerdeki uygulamalar için elektromanyetik debimetre. Bobin çalışma gücü sınırlaması sebebiyle maksimum çap 300mm veya 12 inç ile sınırlıdır.

Ürün Sertifikaları

ISO 9001:2015
Kalite Kontrol Sistemi

Flow meters – ATEX EX II
Patlayıcı Ortamlarda Çalışabilir Sertifikası

Flow meters – KTW for PTFE
İçme Suyu İçin Uygunluk Sertifikası

Flow meters – Sample Calibration Certificate
Debimetreler için Kalibrasyon sertifikası

Meatest Elektromanyetik Debimetre Türkiye Distribütörü “EYMEN OTOMASYON“.

Daha Kolay Endüstriyel Çözüme mi İhtiyacınız Var? Biz Uzmanız!

Scroll to Top