Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.

Copyright 2020 - ©Yenilikçi Çözümler
Marsh Bellofram

logo marsh bellofram

I/P, P/I convertor, hassas regülatörler imal etmektedir.doğalgaz,LPG, LNG,ve benzeri gazlar için alcak basınç ve yüksek basınç regülatörler, kontrol hava basıncı için hassas regülatörler, digital regülatörler, oransal regülatörler, diyaframlar, servo regülatörler, yüksek debili regülatörler.USA firması olup, hassas regülatörler ve çeviriciler konusunda liderdir.

marsh bellofram

Hassas Hava Regülatörleri ve Transdüserleri

Bellofram PCD more than 40 years of expertise in the design and manufacture of air and gas pressure regulators, relays, servo pressure controllers, I/P's and E/P's, analog circuit card pressure transducers and regulators, diaphragm air cylinders, FRL's and related accessories for critical OEM, HVAC and industrial applications. Bellofram PCD, hava ve gaz basınç regülatörleri, röleleri, servo basınç kontrol cihazları, I / P ve E / P'ler, analog devre kartı basınç transdüserleri ve regülatörleri, diyaframlı hava silindirleri, FRL'ler ve ilgili aksesuarların tasarım ve imalatında 40 yılı aşkın uzmanlığa sahiptir. kritik OEM, HVAC ve endüstriyel uygulamalar için.

Our direct-acting, high-performance air pressure regulators offer precision control, high-accuracy, maximum stability, large flow and exhaust capabilities to support even the most challenging environments. Doğrudan etkili, yüksek performanslı hava basınç regülatörlerimiz, en zorlu ortamları bile desteklemek için hassas kontrol, yüksek doğruluk, maksimum stabilite, geniş akış ve egzoz kapasiteleri sunar. In addition, our pneumatic relays are designed to provide cost-effective, high-performance air regulation across a variety of applications, and in support of a variety of market requirements. Ayrıca, pnömatik rölelerimiz çeşitli uygulamalarda maliyet etkin, yüksek performanslı hava regülasyonu sağlamak ve çeşitli pazar gereksinimlerini desteklemek için tasarlanmıştır. All PCD products are ideal for use in environments where high-performance and accuracy are of utmost concern. Tüm PCD ürünleri, yüksek performansın ve doğruluğun azami önem taşıdığı ortamlarda kullanım için idealdir.

 

ÜRÜN GRUPLARI

mb t10 product11 
Hassas Hava Basınç Regülatörleri

Doğrudan etkili, yüksek performanslı Marsh Bellofram hava basıncı regülatörleri, en zorlu OEM ve endüstriyel uygulamaları bile desteklemek için hassas kontrol, yüksek doğruluk, maksimum kararlılık, geniş akış ve egzoz kapasiteleri sunar.

 mb electro pneumatic
Elektronik Basınç Transdüserleri

Elektro-pnömatik transdüserler akım veya voltaj giriş sinyallerini oransal çıkış basınçlarına dönüştürmek için kullanılır. Vanalarda, pnömatik rölelerde ve akış düzenleyicilerinde proses kontrolü için kullanılırlar. Marsh Bellofram'ın PCD bölümü, endüstriyel ve OEM uygulamaları için yüksek hassasiyetli voltaj-basınç (E / P), akım-basınç (I / P) ve çeşitli akımlar için basınç-akım (P / I) dönüştürücüleri tasarlar ve üretir.

 mb pneumatic air relays
Pnömatik (Hava) Röleleri

Marsh Bellofram pnömatik röleler, çeşitli uygulamalarda maliyet etkin, yüksek performanslı hava regülasyonu sağlamak ve çeşitli pazar gereksinimlerini desteklemek için tasarlanmıştır. Mevcut versiyonlar ve tipler arasında iki aşamalı pilot çalışma 1: 1; pozitif ve negatif öngerilim, pozitif öngerilim güçlendirici, yüksek rölyef, ayarlanabilir öngerilim ve yüksek akış röleleri, hepsi yüksek doğrulukta ve güvenilir çıkış basıncı kontrolü sağlar.

 mb servo pressure controllers
 Servo Basınç Kontrolörleri

Marsh Bellofram, çeşitli OEM, endüstriyel, HVAC ve tıbbi cihaz ve ekipman proses kontrol uygulamalarına uyum sağlamak için, geleneksel ve analog devre kartı modelleri dahil olmak üzere eksiksiz bir servo basınç kontrolörleri serisi tasarlar ve üretir.

 mb diaphragm air cylinders
Diyaframlı Hava Silindirleri

Marsh Bellofram diyaframlı Hava Silindirleri, elastomerler, mühendislik metalleri ve kumaşlardan üretilen aktüatörlerdir. Yağlamaya ihtiyaç duymazlar ve neredeyse sürtünmesiz ve ekonomiktirler. Birçok uygulamada, kaldırma, sıkıştırma, itme, bağlama, tornalama ve diğer doğrusal kuvvet veya harekete geçirme hareketlerini sağlamak için kullanılabilirler.

 mb filter regulator lubricator
Filtre Regülatörü Yağlayıcı

Marsh Bellofram Filtre-Regülatör-Yağlayıcılar (FRL'ler) ekonomi ve rahatlık göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Filtre Regülatörleri, polikarbonat kaselerin, 5 veya 50 mikron filtrelerin eklenmesiyle ve manuel, yarı otomatik veya otomatik drenajlarla regülatörlerle aynı özelliklere sahiptir. Yağlayıcılar polikarbonat kaselere sahiptir, saha ayarlı kadranlar, dakikada 0 ile 90 damlama arasında değişken yağlama sağlar.

mb accessories add ons
Aksesuarlar ve Eklentiler

Dijital Basınç Göstergesi

Marsh Instruments Dijital Basınç Göstergesi, portatif, hafif, elle tutulan test ve kalibrasyon cihazı, ± 1 sayımın ±% 0.25'i olan hassasiyet seviyelerinde 50 psig'e kadar basınç gösterir. Son teknoloji ürünü yarı iletken tip basınç transdüseri, basınç girişini 3-1⁄2 basamaklı LCD ekranda görüntülenen analog voltaja dönüştürür. Dahili 9 volt şarj edilebilir pil, göstergeye güç verir ve sıfır ayar potansiyometresi, daha yüksek doğruluk için dönüştürücü köprüyü sıfır basınçta standartlaştırır.

 

OS Touch Slider

Merkez İletişim:

Tel      : +90 (326) 618 3177 - 616 1510

Mobil  : +90 (505) 693 75 52

E-Mail : info@eymenltd.com

İstanbul İletişim:

Tel      : 

Mobil  : +90 (541) 233 6935

E-Mail : satis@eymenotomasyon.com