LAM Technologies

LAM Technologies, 20 yılı aşkın bir süredir pazarda endüstriyel otomasyon bileşenlerinin İtalyan üreticisi ve hareket kontrol alanında liderdir.

Otomasyon sorunlarınızı çözmek için en büyük memnuniyetimiz!

EYMEN Otomasyon olarak İtalyan Partnerimiz LAM Technologies firması ürünü Step Motor ve Step Motor Sürücülerini istifadelerinize sunuyoruz.

Step motor ve sürücüleri için yeni bir soluk getirecek olan 25 yıllık tecrübeye sahip İtalyan teknolojisi ile sorunsuz uygulamalar vaat ediyoruz.

 

Ürün Grupları

Step Motor Sürücüleri

25 yıllık tecrübesiyle LAM Technologies step motorlar için son derece yenilikçi ve rekabetçi sürücüler üretmektedir. Geniş model yelpazesi, özellikleri ve sağlanan güç değerleriyle uygulamalar için benzersiz alternatifler sunmaktadır. Geleneksel step ve yön kontrol sinyalleri, programlanabilir ve fieldBUS kontrol sistemi tarafından kontrol edilebilir ürünler sunuyoruz.

Step Motorlar

Yüksek tork, kompakt boyutu ve rekabetçi fiyat karakteri ile geniş bir yelpazede step motorları stoklarımızdan sunuyoruz. LAM Teknolojileri modern ve performansa dayalı hareket kontrol çözümü sağlamak için kendi sürücüleri ile birlikte yüksek kaliteli step motorlar sunuyor.

Step Sürücü Güç Kaynakları

LAM Technologies aynı zamanda regüle edilmemiş, doğrusal ve anahtarlamalı güç kaynakları üreticisidir.
Kompakt boyut ve düşük maliyetle yüksek güvenilirliğe sahip olan bu cihazlar, küçük ve orta güçte cihazlar sağlamak için etkili bir çözüm sunar.

CNV30 Serisi Seri Çeviriciler

CNV30 seri dönüştürücüler endüstriyel ortamlarda montaj için tasarlanmış ve yüksek ve sürekli performans elde etmek için dijital teknoloji ile gerçekleştirilmektedir. Kompakt boyutu, hızla DIN rayı üzerine monte edilebilir.
Tüm modeller aralarında haberleşme portu ve güç kaynağı yalıtır üçlü yalıtım var.

Step Sürücü Programlama Araçları

Üretiminin LAM Teknolojileri bir entegrasyon kendi ürünlerinin konfigürasyonu ve teşhisi için araç kitleri ve yazılım uygulamalarının bir dizi sunuyor.
Bazı programlar ücretsiz ve kayıtlı kullanıcılar sitesinden doğrudan indirebilirsiniz.

LAM Technologies Türkiye Distribütörü “EYMEN OTOMASYON“.

Daha Kolay Endüstriyel Çözüme mi İhtiyacınız Var? Biz Uzmanız!

Scroll to Top