Kirchner und Tochter

Kirchner und Tochter geniş ürün yelpazesi ve kaliteli ölçüm metodu ile debimetre üretir.

Uzmanlarımızın bilgisi
Yetkinlik, deneyim ve yılların deneyimi, başarımızın temelidir. Özellikle su ve kimya endüstrilerindeki uygulamalar ve fırın ve sistem tasarımı için akış ölçümü ve izleme ekipmanı üretiminde uzmanlaştık.

Ölçüm göreviniz hizmet sunumumuzun odak noktasıdır. bizim
personel müşteri ile yakın istişare içinde gerektiği gibi çalışır
sizin için özelleştirilmiş çözümler, tasarımlar ve teklifler geliştirin.

Neredeyse tüm Kirchner und Tochter akış ölçerler Ex alanlarda kullanılabilir.

Ürün Grupları

Değişken Alanlı Debimetreler

Cam konili değişken alanlı akış ölçerler klasik ve güvenilir bir tekniktir. Endüstrinin tüm alanlarında, özellikle fırın yapımında, soğutma ve yıkama işlemlerini, kimya endüstrisinde ve su ve atık su sistemlerinde kullanılır.
Ölçülebilen Ortamlar:
Su, hava, her türlü şeffaf sıvı veya gaz

SKT/SKP Değişken Alanlı Debimetreler

Plastik konili cihazlar (SKT / SKP / SKPVC), akış ölçümü için uygun maliyetli bir tekniktir. Su ve atık su sistemlerinde ve yüzme havuzlarında kullanılırlar. Metal ölçüm tüpüne (SGM) sahip cihazlar, yüksek sıcaklık ve basınçlarda mükemmel çözümdür. Kapsamlı elektronik modül seçenekleri nedeniyle, kimya endüstrisindeki proses sistemlerinde kullanım için doğal bir uyum sağlarlar.

Ölçülebilen Ortamlar:
Su, hava, her türlü şeffaf sıvı veya gaz

SGA Değişken Alanlı Debimetreler

Ölçüm birimi SGA değişken alan şamandıra prensibine dayanmaktadır.

Tesis mühendisliğinde anlık değerlerin gösterilmesi ve boru hatlarındaki akışların izlenmesi için sağlam ve güvenilir bir cihaz gerektiğinde, SGA sıvıların ve gazların ölçümü için güvenilir bir birim olarak doğru seçimdir. Bu akış ölçer, çeşitli ortam ve basınçlarla uygulama için çeşitli dökme demir versiyonlarında mevcuttur.

H2O için ölçüm aralığı 0.012 – 0.12 m3 / h ila 12 – 120 m3 / h, gaz için ölçüm aralığı STP’de 0.15 – 1.5 ila 100 – 1000 m3 / h havadır. Her birim, ilgili müşterinin gereksinimlerini karşılayacak şekilde kalibre edilmiştir ve ölçülecek ortama özel bir ölçek ile donatılmıştır.

SGM Değişken Alanlı Debimetreler

SGM’nin işlevi değişken alan şamandıra prensibine dayanmaktadır.

Anlık değerleri göstermek ve boru hatlarındaki akışı izlemek için güvenilir bir cihazın gerekli olduğu her durumda, SGM, sıvıların ve gazların akışını ölçmek için güvenilir bir cihaz olarak bariz bir seçimdir. Şamandıranın dikey konumu manyetik olarak bir kadranlı göstergeye iletildiğinden, SGM, cam tüplü standart tip değişken alanlı akış ölçerin aksine, opak ortam akışını ölçmek için de uygundur. Her cihaz müşteri özelliklerini karşılamak için ayrı ayrı kalibre edilir ve orta ölçekli bir terazi ile donatılmıştır.

Proses kontrolü için, akış ölçer bir sınır değer anahtarı ve / veya elektrik analog çıkışlı ölçüm vericisi ile donatılabilir.

SGK Kısa Tüp Debimetre

Ayarlama valfleri veya limit anahtarları ile farklı varyantlardaki küçük ve ultra küçük akış hacimleri için kısa tüplü VA akış ölçerler. Bu üniteler örneğin fırın yapımında, laboratuvar teknolojisinde ve soğutma işlemlerinde küçük hacimleri kontrol etmek için kullanılır.
Ölçülebilen Ortamlar:
Su, hava, şeffaf sıvılar ve gazlar

SKM Kısa Tüp Debimetre

SKM pistonlu tip akış ölçer, suyun, yağların veya diğer sıvıların konumsal olarak bağımsız ölçümü için kullanılır. SKM, yatay veya dikey boru hatlarında kullanılabilir.
Ölçülebilen Ortamlar:
Su, yağlar, şeffaf ve hatta viskoz sıvılar.

Flap Tip Debimetre

Limit anahtarları ve elektrikli ölçüm değeri transformatörleri ile farklı varyantlardaki yüksek debiler için bile güvenilir ölçüm birimleri. Bu cihazlar su hazırlama sistemlerinde, enerji santrallerinde, soğutma proseslerinde kontrol olarak ve bina ve yüzme havuzlarında kullanılan sistemlerde kullanılır.
Ölçülebilen Ortamlar:
Su, hava, sıvılar, gazlar, özellikle mineral yağlar gibi bazlar ve asitler gibi iletken olmayan sıvılar, ayrıca yüksek viskoziteli ortamlar ve yüksek katı veya gaz içeriğine sahip sıvılar

Fark Basınç Debimetre

Bu cihazlar çok çeşitli nominal çaplarda üretilmektedir. Nominal genişlikleri küçük olan cihazlar, örneğin sıvıları ve gazları izlemek için soğutma devrelerinde kullanılır. Hem yerinde bir ekran hem de proses izleme için limit anahtarları ve ölçüm değeri transformatörleri mevcuttur.
Ölçülebilen Ortamlar:
Su, hava, sıvılar, gazlar, özellikle mineral yağlar, bazlar ve asitler gibi iletken olmayan sıvılar

Bypass Debimetre

Baypas akış ölçerler için uygulamalar, bina ve yüzme havuzları için sistemleri içerir. Büyük nominal genişlikler için uygun maliyetli bir ölçüm tekniğidir. Uygun maliyetli
PVC cihaz banyo suyu sistemlerinde sıklıkla kullanılır. Agresif ortamın akışını ölçmek için, örneğin su hazırlığında, ünite PVDF’de mevcuttur, çelikteki DST-1/2 öncelikle hava ve gazların ölçümü için kullanılır.
Ölçülebilen Ortamlar:
Su, hava, sıvılar, gazlar, bazlar ve asitler

EYMEN OTOMASYON, Kirchner und Tochter markasının bayisidir.

Daha Kolay Endüstriyel Çözüme mi İhtiyacınız Var? Biz Uzmanız!

Scroll to Top