Keller

KELLER – Basınç dönüştürücüleri ve vericileri alanında lider üretici

KELLER, İsviçre kalitesi ve hassasiyeti ile bilinir.

Çok çeşitli tasarımlarda yüksek hassasiyetli, piezoresistif basınç ölçüm teknolojisi ana işi olan KELLER AG, her yıl 1,2 milyondan fazla basınç ölçüm hücresi üretmekte ve satmaktadır. 5 mbar ile 2000 bar arasındaki basınç aralıkları ve her ürünün arkasında zengin bir deneyim ile KELLER’in çözümleri her türlü uygulamada kullanılabilir.

KELLER sensörleri, zorluklarınızın bulunduğu uzmanlık alanı ne olursa olsun çözümlere odaklanır. Yeraltı suyu seviyesini ölçer. Bira tankınızın ne zaman boşaldığını biliyorlar. Motorlarınızın ne kadar verimli çalıştığını tanımlarlar.

Ürün Grupları

Basınç Tansdüserleri

Mutlak ve gösterge basıncı ölçümü için kapsüllenmiş piezoresistif basınç transdüserleri KELLER’in temel yetkinliğidir ve son kullanıcılar için tüm KELLER ürünlerinin kalbinde yer alır. Milyonlarca kez değerini kanıtladılar ve herhangi bir ölçüm sistemi için güvenilir bir temel oluşturdular. Transdüserler ihtiyaçlarınıza göre ayarlanabilir ve optimize edilebilir.

Basınç Transmitterleri

Basınç vericileri, doğrusallık sapmalarını ve sıcaklık hatalarını telafi etmek için ek elektronik kullanan ve ölçüm sonuçlarını standart sinyaller olarak veren sensörlerdir. Her verici, tüm basınç ve sıcaklık profili üzerinde ölçülür ve istenen sinyal aralığıyla karşılaştırılır.

Seviye Probu

Seviye ve dolum ölçümü için dalgıç problar. Çevresiyle uyumluluk için seçilen özel bir tasarım ve kablo ve muhafaza malzemeleri ile bu problar çok çeşitli sıvılarda kullanılabilir.

Data Logger

Basınç ve sıcaklık profilini kaydetmek için çeşitli veri kaydedici tasarımları. Sisteme bağlı olarak, veriler bir fiş bağlantısı veya uzaktan aktarım yoluyla okunur.

Dijital Manometreler

Kolayca okunabilen ekranlara ve pratik ek fonksiyonlara sahip yüksek kaliteli dijital manometreler. KELLER vericileri ile kullanım veya diğer kaynaklardan gelen standart sinyalleri işlemek için ekran üniteleri.

Kablosuz Çözümler

LoRa, Bluetooth, 2G, 3G, 4G ve RFID gibi kablosuz arabirimler aracılığıyla basınç değerlerini ölçmek ve iletmek için cihazlar. Alarm bildirimleri, anahtar çıkışları ve ek ekstralar sunulan işlev yelpazesini tamamlar.

EYMEN OTOMASYON, KELLER markasının bayisidir

Daha Kolay Endüstriyel Çözüme mi İhtiyacınız Var? Biz Uzmanız!

Scroll to Top