Kayse Endüstriyel

Seviye Kontrol Cihazları, Esnek Metal Hortumlar, Kompansatörler, Vanalar, Sprinkler Bağlantı Hortumu, Özel İmalatlar, Yedek Parça ve Aksesuarlar, gibi ürünlerimiz; savunma sanayinden, denizcilik sektörüne, endüstriyel uygulamalardan kimya sanayisine kadar bir çok alanda, ürün kalitesi, fiyat istikrarı ve teslim süresi gibi avantajlarından dolayı tercih edilmektedir. İmalatımızdaki ürünlerle ilgili müşterilerimizi yönlendiren, bilgilendiren, ekonomik çözümler üretip mühendislik hizmeti veren, sorunlarına sahip çıkan bir firma olarak sektörün talepleri, bizleri teknolojiyi ve yenilikleri takip etmeye, ürün yelpazesini geliştirmeye, ülke ekonomisine rekabetçi fiyatlar sunmaya teşvik etmiştir. 

Ürün Grupları

Otomasyona Uygun Seviye Kontrol Cihazları

Manyetik tip seviye göstergesi, sürekli olarak sıvı seviyelerinin ölçümü, izlenmesi ve görüntülenmesi için kullanılır.

MLG30 Analog Çıkışlı Seviye Kontrol Cihazı ile LS30 Kontrolörden seviye bilgisi “Yüzde”, “Hacimsel”, “Kütlesel” veya “Mesafe” olarak izlenebilir. 0-10V ya da 4-20mA analog çıkış ile seviye bilgisi otomasyon sistemine aktarabilir. 3 adet röle çıkışı ile 3 farklı cihaz da çalıştırılabilir.

Manyetik Seviye Göstergeleri

Manyetik tip seviye göstergesi, sürekli olarak sıvı seviyelerinin ölçümü, izlenmesi ve görüntülenmesi için kullanılır.

Göstergeye takılacak limit anahtarları sayesinde istenilen noktalarda kontak bilgisi alınabilmektedir. Skala üzerinde ölçüm yapılacak tank veya depo detayına göre yüzde, hacim veya uzunluk değerleri bulunmaktadır. Skalalı modele PS serisi limit anahtarları ile istenilen noktalardan kuru kontak alınabilir.

Yandan Montajlı Seviye Şalterleri

Tüm tankların seviye ölçümünde kullanılır. Yandan montaj, geniş basınç ve sıcaklık aralığı, komple paslanmaz temas yüzeyi ile geniş kullanım alanı vardır. Harici besleme kaynağı olmadan seviye değişimi için istenilen noktalarda “Normalde Açık” ve “Normalde Kapalı” kuru kontak veren cihazlardır.

Manyetik Seviye Kontrol Cihazları

Manyetik Şamandıralı Seviye Kontrol Cihazından alınan sinyal LS30 Dijital Kontrolöre aktarılarak seviye değişimi yüzde, hacim, kütlesel veya mesafe olarak izlenebilir. Seviye bilgisi, LS30 Dijital Kontrolörden alınan 0-10V ya da 4-20mA analog çıkış ile PLC ya da otomasyon sistemine aktarılabilir. Ayrıca kontrolör üzerindeki 3 adet röle çıkışı ile kuru kontak alma imkanı vardır. Bu sayede sistemi kontrol edebilecek motor – pompa, vana veya uyarı sistemleri kontrol edilebilir. Ayrıca LS30 Analog Gösterge ile de seviye bilgisini izleme imkanı vardır.

EYMEN OTOMASYON, KAYSE markasının bayisidir.

Daha Kolay Endüstriyel Çözüme mi İhtiyacınız Var? Biz Uzmanız!

Scroll to Top