Imtron

Sabit, mobil ve otomobil ölçüm sistemleri
Endüstriyel uygulamalar için metrolojik bileşen üreticisi olarak Imtron, piyasada tanınmış bir sağlayıcı haline gelmiştir. Fiziksel parametrelerin işlenmesi ve elde edilmesi için sistemler üretiyoruz. Bunların basınç, sıcaklık ve mesafe veya açılar, akım veya tork gibi metrolojik parametreler olup olmadığına bakılmaksızın, bileşenlerimiz ve sistem çözümlerimiz Alman ve uluslararası teknoloji işletmelerinin en üst kademelerine ulaşmıştır. Son olarak Imtron, tüm enerjisini müşterilerimizin tesislerinde yerinde metrolojik mükemmelliğe adamıştır.

Ürün Grupları

Bilgi Ölçme Sistemleri

CAN Kompakt Modül Uni4

Federal Ekonomi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Alman Federal Meclisi’nin aldığı bir karara dayanan evrensel amplifikatör.
SIQUAD CAN Kompakt Modül Uni4, 1 modülde çeşitli sensörlerin bilgisayar kontrollü sinyal koşullandırmasını sunar. Kanal başına 1 DSP vardır. Sinyal çıkışı CAN üzerinden dijitaldir. Protokol CAN 2.0B’dir. Parametre ayarı DaSoft yazılımı ile USB-CAN arayüzü üzerinden yapılır. Sinyal filtreleme, 3..3000 Hz’den 20 kS / s örnek hızında yapılandırılabilir.

Kompakt Ölçme Sistemleri

CAN-Stick

Federal Ekonomi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Alman Federal Meclisi’nin aldığı bir karara dayanan evrensel amplifikatör.
SIQUAD CAN Stick, çeşitli sensörlerin bilgisayar kontrollü sinyal koşullandırmasını sunar. Birim başına 1 DSP vardır. Sensör gereksinimlerine bağlı olarak 2 versiyon vardır. Sinyal çıkışı CAN üzerinden dijitaldir. Protokol CAN 2.0B’dir. Parametre ayarı DaSoft yazılımı ile USB-CAN arayüzü üzerinden yapılır. Sinyal filtreleme, 20 kS / s örnek hızında 3..2000 Hz’den yapılandırılabilir.

Ethernet Kompakt Sistem

SIQUAD Ethernet Kompak Modül Uni

SIQUAD Ethernet Kompakt Modül Uni, çeşitli sensörlerin bilgisayar kontrollü sinyal koşullandırmasını sunar. Evrensel amplifikatör, kanal başına bir ayrı DSP kullanıyor. Parametre ayarı DaSoft yazılımı ile yapılır. Sinyal filtreleme, 3..3000 Hz’den 20 kS / s örnek hızında yapılandırılabilir. Sinyal çıkışı Ethernet üzerinden dijitaldir.

Sinyal Çeviriciler

Fotovoltaik Tesislerin Enerji Verimliliğinin İzlenmesi ve Kontrolü
Uygulamalar
 • Güneş Enerji Santralleri
 • Şebekeden Bağımsız Sistemler
 • Çatı Sistemleri
Sistem
 • Güneş panellerinin akım ve gerilim denetimi
 • Anahtarlama durumlarının kontrolü
Kaynaklar
 • Dizi dizilerinde şönt ve endüktif sensörler
 • Sıcaklık, rüzgar hızı ve ışınım sensörlerinden standart sinyaller
 • Kapı anahtarları
 • Dijital çıkışlar

SIQUAD Amplifikatörleri

Özellikleri

DASIM ve SIQUAD Amplifikatörleri (standart) 19 ”kasa ve masaüstü muhafazalarına uyar. Muhafazalar, müşteri sayısı ve güç kaynağı ile ilgili özel ihtiyaçlara göre uyarlanabilir. Mobil uygulamalar için geniş bir güç kaynağı mevcuttur.

DASIM Amplifikatörleri

Ölçüm verisi toplama sistemleri.
Test stantları uygulamaları için.

Şirketlerin birleşmesiyle, yetkinliğimizi büyük ölçüde genişlettik ve böylece ölçüm, kontrol ve kapalı devre kontrol teknolojileri ile ilgili tüm konularda optimum yardım ve danışmanlık sunabiliriz.
En geniş segment yelpazesindeki gereksinimler için kapsamlı bir ürün portföyü sunabiliyoruz:

 • Proses ölçüm teknolojisi
 • Laboratuvar ölçüm teknolojisi
 • Endüstriyel elektronik / kapalı devre kontrol teknolojisi
 • Endüstriyel ölçüm teknolojisi
 • Test standı ölçüm teknolojisi
 • Müşteriye özel gelişmeler

DMS Manuel Kalibratör

Manuel gerinim ölçer kalibratörü 120 W, 350 W veya 1000 W köprü dirençli gerinim ölçer sensörlerinin simülasyonu için kullanılır. Diğer köprü dirençleri veya bir muhafazada 2 adede kadar köprü kombinasyonu talep üzerine temin edilebilir. Cihaz, gerinim ölçer amplifikatörlerinin test edilmesi veya kalibre edilmesi gereken her yerde kullanılır. Hassasiyet ayarı, dirençlerin şönt koluna paralel bağlanmasıyla yapılır. Polaritenin değiştirilmesi için şönt devresi ters çevrilir.
Hassasiyet ayarları ve polarite değişimi yüksek hassasiyetli anahtarlarla manuel olarak yapılır.

Üniversal Sensör Simülatörü

GHM Sensor Simulator çeşitli voltaj ve akım sinyalleri verir.
GHM SensorSimulator ayrıca bağlı ölçüm amplifikatörlerinin besleme gerilimlerinin ve akımlarının ek yedekleme ölçümü yoluyla Pt100, termokupllar ve gerinim ölçer sensörleri gibi sensörleri en iyi şekilde simüle edebilir. İsteğe bağlı olarak bir frekans çıkışı mevcuttur.
Ekranları, dönüştürücüler veya tüm ölçüm zincirlerini kalibre etmek ve doğrulamak için kullanılabilir.
Ek olarak, voltaj ve akımlar cihaz ile ölçülebilir.

EYMEN OTOMASYON, Imtron markasının bayisidir.

Daha Kolay Endüstriyel Çözüme mi İhtiyacınız Var? Biz Uzmanız!

Scroll to Top