Greisinger

GREISINGER Electronic GmbH el tipi ölçüm cihazları: Oksijen, karbondioksit, karbonmonoksit, nem, sıcaklık, iletkenlik, akış ölçüm; data logger ve ex-proof ölçme ensturmanları konusunda 30 yılı aşkın deneyimi ile 1980’de Almanya’da kurulmuş endüstriyel ölçüm cihazları üreten bir firmadır. Yüksek Hassasiyetli El tipi Termometreler, Ex-proof Thermocouple ve PT100 ler, Infrared Sıcaklık Ölçüm Cihazları, Universal Göstergeler ve Kontrol Cihazları, Rotasyonel Hız Ölçüm Cihazları Greisinger’in üretiminde bulunan ürünlerden bazılarıdır.

Ürün Grupları

Su Geçirmez Analizörler

G 1000 Ürün Serisinin El Tipi Ölçüm Cihazları

Fonksiyonel ölçüm cihazları
G 1000 ürün serisi, hassas ve hızlı ölçümü tek bir cihazda kompakt ve sağlam bir muhafaza ile birleştirir. Kullanışlı ölçüm cihazları yüksek bir işlevselliğe sahiptir ve pH değeri, iletkenlik ve oksijen konsantrasyonu gibi su analizinin sıcaklığını ve boyutlarını güvenilir ve hassas bir şekilde belirler.

GEWAS 300 Su İzleme Cihazı

DIN rayı için çok yönlü alarm ve koruma cihazı veya çeşitli harici sensörler için üniversal girişli (vidalı terminaller) yüzeye montaj. Anahtarlama eşiği <100 kOhm olan sensörler bağlanabilir (örn. Su probları, titreşimli anahtarlar, seviye probları, manyetik kontaklar, vb.). Bir alarm durumunda, bağlı aygıt (örneğin, pompa, makine) bir enversör temasıyla arasında açılır. GEWAS 300 FG ek bir alarm sağlar. dahili veya bir
Harici buton alarmı durumunu sıfırlar.
GEWAS 300 … özellikle iletken ortamların (su vb.) Tespiti için uygundur. Kötü veya iletken olmayan ortamlar (yağlar veya yağlı sıvılar), köpüren sıvılar veya elektrotlar üzerinde elektriksel olarak izole tortulara neden olan ortamlar için daha az uygulanabilir.

Universal Termometre

G 1000 Ürün Serisinin El Tipi Ölçüm Cihazları

Fonksiyonel ölçüm cihazları
G 1000 ürün serisi, hassas ve hızlı ölçümü tek bir cihazda kompakt ve sağlam bir muhafaza ile birleştirir. Kullanışlı ölçüm cihazları yüksek bir işlevselliğe sahiptir ve pH değeri, iletkenlik ve oksijen konsantrasyonu gibi su analizinin sıcaklığını ve boyutlarını güvenilir ve hassas bir şekilde belirler.

RedOx Artık Oksijen Ölçüm Sistemi

Daha fazla ölçüm için yeni benzin pompalı yeni ölçüm sistemi
kolaylık – artık katı ambalajlarda ve düşük miktarda gaz içeren ambalajlarda da kullanılabilir.
Filtre membranı, sensörü istemeden partiküllerin veya sıvının emilmesini önler

 • Cazip fiyat-performans oranı
 • Hızlı ölçüm okumaları (yaklaşık 20 sn.)
 • İnce sensör muhafazası kolay kullanım sağlar, hortum uzunluğu hareket özgürlüğü sağlar
 • Veri kaydedici ile: Ölçülen değerler USB adaptörü ve yazılımı (aksesuar) ile PC’de analiz edilebilir
 • Su geçirmez (IP 65 / IP 67)
 • Basınç kompanzasyonu

Üniversal Ölçüm ve Kontrol Cihazı GIA 20 EB

GIA 20 EB, evrensel kullanım için mikroişlemci kontrollü bir görüntüleme, izleme ve kontrol cihazıdır.
Standart sinyaller (0..20 mA, 4..20 mA, 0..50 mV, 0..1 V, 0..2 V ve 0..10 V), direnç termometreleri (Pt100) için evrensel bir girişe sahiptir. ve Pt1000), termokupllar (tip J, K, N, S ve T) ve frekans (TTL ve anahtar kontağı). Ayrıca dönüş hızı ölçümü veya sayıcı gibi fonksiyonlar sağlar.
GIA 20 EB anahtarlama çıkışları ile donatılmıştır. Çıkış işlevleri 2 noktalı kontrolör, min / maks alarm, 3 noktalı kontrolör, min / maks alarmlı 2 noktalı kontrolör vb. Olarak yapılandırılabilir. Röle durumu, 7 segmentli ekranın altında 2 ek LED ile gösterilir.
Aygıt, ekran veya sistem hataları gibi izin verilmeyen çalışma durumlarını tanımlar ve karşılık gelen bir hata kodu görüntüler.

Evrensel Görüntüleme ve Düzenleme Cihazı

PID kontrol modlu evrensel görüntüleme ve düzenleme cihazı
Uygulamalar:

 • Süreç düzenleme
 • Sıcaklık kontrolörü
 • Basınç izleme
 • Dönüş hızı göstergesi
 • Akış sayacı vb.

pH Metre

pH 114 GE tipi elektrot ve batarya dahil kullanıma hazır pH metre

EYMEN OTOMASYON, Greisinger markasının bayisidir..

Daha Kolay Endüstriyel Çözüme mi İhtiyacınız Var? Biz Uzmanız!

Scroll to Top