Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.

Copyright 2020 - ©Yenilikçi Çözümler
GHM

EYMEN | GHM GRUBU

logo ghm

Gelecek burada!

21. yüzyılın küreselleşmesi, dünya çapında ticari işletmeler için inanılmaz zorluklar doğurmaktadır. Ancak, bu gelişme de ümit verici fırsatlar sunuyor. Son birkaç on yılda, inovasyon şoförlerine dönüşen küresel eğilimler tam olarak doğruydu. GHM GROUP, bu dinamik pazarda geliştirmeci bir oyuncu. Orta ölçekli bir işletme olarak pazarlanabilir ürün ve çözümlerde bu trendleri diğerlerinden daha hızlı uygulama konusunda uzmanlaşmaktayız.

Esneklik ve Hız
Ölçüm ve kontrol sektöründe tam anlamıyla sektörün tüm kesimlerinde olduğu gibi, en yüksek kalite ve üstün hizmet seviyesi gerekmektedir. Bu bağlamda, inovasyon döngüleri kısalıyor ve kısalıyor - yeni gereksinimlerin uygulanması daha hızlı bir şekilde gerçekleşmelidir. Yönetimimiz bu zorlu ve kararlı bir strateji ile karşı karşıya geldi.

GHM GROUP'un çözümü: Esnek Ar-Ge havuzu!
Altı yetkinlik merkezimizde 40'tan fazla tecrübeli uzman, kendi uzmanlık alanlarından, müşterilerinin gereksinimlerini karşılayan ürünleri veya adaptasyonları hızlı ve esnek bir şekilde geliştiren multidisipliner ekiplere know-how'ı getirmektedir.

logo ghm 1

 logo ghm GREISINGER 1

 logo ghm honsberg 1
 logo ghm imtron 2
 logo ghm martens 2

Merkez İletişim:

Tel      : +90 (326) 618 3177 - 616 1510

Mobil  : +90 (505) 693 75 52

E-Mail : info@eymenltd.com

İstanbul İletişim:

Tel      : 

Mobil  : +90 (541) 233 6935

E-Mail : satis@eymenotomasyon.com