Esi Technology

Tüm endüstriyel ihtiyaçlarınız için mükemmel çözümü bulacağınız uygun yer.
Uzun süreli üretimde mükemmellik kalite hedefi ile ile en iyiler arasındayız.
Biz ürünlerimiz ile endüstri liderlerinin peşinden gidiyoruz ve aradığınız en güvenilir ve teknolojiye uygun çözümü üretiyoruz.

Ürün Grupları

Dinamik Basınç Transdüserleri

Dinamik GD4200-USB © Dijital Basınç Dönüştürücü, pahalı G / Ç arayüz kartlarına gerek olmadan doğrudan bilgisayarınızdaki basıncı ölçmek, analiz etmek ve kaydetmek için tasarlanmıştır. Kullanıcının aynı anda 16’ya kadar basınç girişini ölçmesini ve kolayca özelleştirilmiş test sertifikaları oluşturmasını sağlar.

Basınç Transmiterleri

GENSPEC GS4200 basınç transmiteri, kaliteli, hızlı teslimat ve düşük maliyetin en yüksek öncelikli olduğu zorlu basınç ölçüm uygulamalarının operasyonel gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır.
Eşsiz Silikon Safir sensör teknolojisi, olağanüstü performans sağlar ve geniş bir sıcaklık aralığında mükemmel denge sağlar.

Yüksek Basınç Fark Transmiterleri

PR3200 diferansiyel basınç vericisi, gerçek ıslak / ıslak işlemlerde yüksek kararlılık ve performans sunan iki titanyum alaşımlı basınç sensörü kullanılarak imal edilmiş olup paslanmaz çelik ve titanyum ile uyumlu tüm sıvılar ve gazlarla kullanım için uygundur. Benzersiz Safir Silikon sensör teknolojisi olağanüstü performans sağlar ve geniş bir sıcaklık aralığında mükemmel kararlılık sağlar.

Esi Technology Türkiye Distribütörü “EYMEN OTOMASYON“.

Daha Kolay Endüstriyel Çözüme mi İhtiyacınız Var? Biz Uzmanız!

Scroll to Top