CeYeKo Fluid Measurement Technologies

Tüm endüstriyel ihtiyaçlarınız için mükemmel çözümü bulacağınız uygun yer.
Uzun süreli üretimde mükemmellik kalite hedefi ile ile en iyiler arasındayız.
Biz ürünlerimiz ile endüstri liderlerinin peşinden gidiyoruz ve aradığınız en güvenilir ve teknolojiye uygun çözümü üretiyoruz.

Ürün Grupları

CeYeKo FLTR Türbin Debimetre

FLTR serisi sıvı türbin debimetre, yüksek doğruluk, iyi tekrarlanabilirlik, basit yapı, küçük basınç kaybı ve uygun bakım avantajlarına sahip bir tür hız enstrümanıdır. Kapalı borudaki düşük viskoziteli sıvının hacim akışını ölçmek için kullanılır. Petrol, kimya, metalurji, su temini, kağıt ve diğer sektörlerde geniş bir uygulama alanına sahiptir.

CeYeKo FLEM Elektromanyetik Debimetre

Manyetik debimetreler, sıvı hızını ölçmek için Faraday Elektromanyetik İndüksiyon Yasası prensibi altında çalışır. Faraday Yasası uyarınca, manyetik akış ölçerler borulardaki su, asitler, kostik ve bulamaçlar gibi iletken sıvıların hızını ölçer. Su / atık su, kimya, gıda, güç, kağıt hamuru ve kağıt ve diğer sektörlerde geniş bir uygulama alanına sahiptir.

CeYeKo FLFI Pervaneli Akış Göstergesi FLFI Propeller Controls

CeYeKo FLFI Pervaneli Akış Göstergesi

Akış Göstergesi ( Propeller Controls )
Akış anahtarlarımızın hassasiyeti ve güvenilirliği sizi şaşırtacak. Pervaneli Akış göstergeleri, aşındırıcı sıvılar hariç olmak üzere su, yağ, benzin, dizel ve diğer sıvı geçişleri için uygundur. Akış ölçerler ve akış anahtarları, her tarafta geniş bir görünürlük ile donatılmıştır ve net bir ölçek okumasına izin verir. Tek ürün sayfalarındaki tüm ayrıntıları keşfedin.

CeYeKo ECM01 İletkenlik Ölçer Conductivity Controller

CeYeKo ECM01 İletkenlik Ölçer

Proses Otomasyon Çözümlerinde Kalıcı Çözümler
ECM01 cihazı iletkenlik ölçümü ve elektorlitik iletkenlik kontrolü, özdirenç veya TDS değerlerini ölçmede kullanılır. İletkenlik iyon konsentarasyonunun, iyonik şarjın ve iyon hareketliliğinin bir fonksiyonudur. Solüsyon içerisine daldırılmış elektroda elektrik uygulandığında su içerisindeki iyonlar akımı iletirler. Kontrolör sistemi mikro işlemci ta-banlı kontrolöre ve iletkenlik probuna sahiptir.

CeYeKo pHI01 ph Metre - pH Meter

CeYeKo pHI01 Pano Tipi Sabit pH Metre

Proses Otomasyon Çözümlerinde Kalıcı Çözümler
pHI01, pH, Sıcaklık ve ORP ölçüp ve kontrol etmekte kullanılan çok değişkenli bir pH metre analizördür. (Cihazın değerler arasında geçiş fonksiyonu vardır). Ölçülen değer elektodların kombinasyonuna ( pF Sensörleri gibi) veya bölünmüş versiyona (Ayrık referans elektrodlu cam elektrodlar gibi) bağlı olarak kolayca bağlanabilir.

CeYeKo-LUDP-Ultrasonik-Seviye-Sensörü_Ultrasonic-Level-Sensor-LUDP

CeYeKo LUDP Ultrasonik Seviye Sensörü

Proses Otomasyon Çözümlerinde Kalıcı Çözümler
Ultrasonik seviye ölçer (malzeme ve sıvı seviye ölçümü için), kurulumu ve bakımı kolay, temassız, son derece güvenilir ve uygun maliyetli bir malzeme seviye ölçüm cihazıdır. Ortama dokunmadan malzeme seviyesi ölçüm gereksinimlerinin çoğunu karşılayabilir. Tamamen bağımsız mülkiyet haklarına sahip yeni nesil ultrasonik seviye ölçerdir.

CeYeKo_PTIS01_Ekranlı_Analog_Çıkışlı_Basınç_Transmitteri_Pressure_Transmitter_with_Display_and_Analog_Output

CeYeKo PTIS01 Çıkarılabilir Ekranlı Analog Çıkışlı Basınç Transmitteri

Proses Otomasyon Çözümlerinde Kalıcı Çözümler
Basınç transmitterleri endüstride yaygın olarak kullanılır. Geniş bir kullanım alanı olup su kaynakları, hidro güç sistemleri, demiryolları, bina otomasyonlarında, uzay ve havacılık sektörleri, askeri alanlarda, petro kimya endüstrisinde, elektronik ve marine sektöründe, vb. diğer birçok alanda otomatik kontrol programlarında kullanılmaktadır. Basınç transmitterleri gaz, buhar seviye, yoğunluk ve basıncını ölçemede de kullanılır. Ölçülen değer 4-20mA çıkış sinyali ile PLC, PC, kontrolör gibi kontrol cihazlarına aktarılır.

CeYeKo_PDIS01_Pilli_Dijital_Manometre_Pressure_Gauge_Battery_Powered

CeYeKo PDIS01 Pilli Dijital Basınç Manometresi

Proses Otomasyon Çözümlerinde Kalıcı Çözümler
Güçlü paslanmaz çelik gövde ve pilli yapısıyla çok çeşitli sektörlerde esnek çözümler sunuyoruz. Sahada hızlı basınç okuma özelliği ile dijital basınç ölçer ideal çözümdür. Arka ay-dınlatması sayesinde ışık miktarının az olduğu yerlerde dahi rahatlıkla okunabilir. İlaveten şu özellikleri de vardır: Açma-Kaptma, Dara Fonksiyonu ve koruma şifresi. PDI01 Bar ve MPa birimleri arasında geçiş yapabilen tuş yerleştirilmiş standart modeldir.

CeYeKo Türkiye Distribütörü “EYMEN OTOMASYON“.

Daha Kolay Endüstriyel Çözüme mi İhtiyacınız Var? Biz Uzmanız!

Scroll to Top