Beck

Beck – Basınç izlemede altmış yılı aşkın uzmanlık

Beck, kendisini birçok farklı sektördeki orijinal ekipman tedarikçileri için müşteriye özel basınç anahtarları ve basınç transmitterleri için esnek bir ürün tedarikçisi olarak görüyor.

Beck, gazlı ısıtma cihazlarında fan izleme için bir diferansiyel basınç anahtarı sundu. Beck, hava filtrelerini ve fanları izlemek için ayarlanabilir diferansiyel basınç anahtarıyla havalandırma ve iklimlendirme pazarında kendisini kurdu.

Satış pazarlarındaki bu büyük çeşitlilik, şirketin uluslararası pazar başarısında önemli bir faktör olarak görülebilir.

Ürün Grupları

901 Basınç Anahtarı -900 mbar … 12 bar

Fabrika ayarlı basınç şalteri, sıvı ve gaz halindeki aynı zamanda agresif ortamlarda aşırı basınç, vakum veya fark basıncını izleme için.

Basınç ayarı ve anahtarlama diferansiyeli fabrikada ayarlanmıştır.

85 ° C’nin üzerindeki sıcaklıklar için metal veya PPS basınç bağlantısı gereklidir. Talep üzerine diğer ebatlardaki basınç bağlantıları, diğer plastikler veya pirinç nikel kaplama da mevcuttur.

901 Prescal Basınç Anahtarı -700 mbar … 12 bar

Ayarlanabilir basınç şalteri, sıvı ve gaz halindeki – aynı zamanda agresif – basıncın, vakumun veya fark basıncının izlenmesi.

Basınç şalteri, tornavida kullanmadan açma ve sıfırlama basıncının ayarlanmasını sağlamak için ölçekli bir ayar düğmesi kullanır.

100 mbar’ın altındaki ayarlar için belirtilecek herhangi bir konumda montaj.

901 Basınç Anahtarı -5…5 mbar

Fabrika ayarlı basınç şalteri, sıvı ve gazlı ortamın aşırı basıncını izler. Basınç ayarı ve anahtarlama farkı fabrikada üretici tarafından ayarlanmıştır.

930 Fark Basınç Anahtarı 20…5000 Pascal

Hava veya diğer yanıcı olmayan, agresif olmayan gazların aşırı basıncını, vakumu ve diferansiyel basıncını izlemek için ayarlanabilir diferansiyel basınç anahtarı.

Anahtarlama basıncı, ölçekli bir ayar düğmesi kullanılarak bir basınç göstergesi olmadan ayarlanabilir. Bu amaçla 0.2 mbar ile 50 mbar arasında üst üste binen ayar aralıklarına sahip çeşitli versiyonlar mevcuttur. Basınç şalteri standart olarak IP54 koruma sınıfı şeffaf bir kapakla donatılmıştır.

YENİ: Bu seride ayrıca ATEX tipi de mevcuttur.

EYMEN OTOMASYON, BECK markasının bayisidir.

Daha Kolay Endüstriyel Çözüme mi İhtiyacınız Var? Biz Uzmanız!

Scroll to Top