Barksdale

Barksdale®, sıvıların kontrolü ve ölçümü konusunda uzmanlaşmış, ISO 9001: 2015 tescilli endüstriyel uygulamalar için kontrol üreticisidir. Barksdale ayrıca otomotiv endüstrisi için IATF 16949: 2016 ve etkili çevre yönetim sistemleri (EMS) için ISO 14001: 2015 sertifikalıdır. Crane Co., Stamford, CT’nin bir yan kuruluşu olarak, büyük bir şirketin finansal kaynaklarına sahibiz, büyüklüğümüz bireysel müşteri ortaklıklarına izin veriyor. 1949 yılında kurulan, biz Los Angeles, CA merkezli, Reichelsheim, Almanya ve dünya çapında distribütörleri bir üretim tesisi var.

Ürün Grupları

Basınç Kontrol Ürünleri

Barksdale’in Elektronik Çift Basınç Anahtarları, üç ayrı bileşeni (çift basınç anahtarı, basınç dönüştürücü ve dijital basınç göstergesi) tek bir kompakt pakette birleştirir. BPS3000, aşağıdakilerin kombinasyonları dahil olmak üzere çoklu çıkış konfigürasyonlarında mevcuttur:

  1. Tek veya çift basınç anahtarı,
  2. İsteğe bağlı analog çıkış (4-20 mA veya 0-10 V)
  3. İsteğe bağlı dijital çıkış (IO-Link iletişim protokolü ).

Sıcaklık Sensörleri

Barksdale’in Elektronik Çift Sıcaklık Anahtarları üç ayrı bileşeni (çift sıcaklık anahtarı, dönüştürücü ve dijital sıcaklık göstergesi) tek bir kompakt pakette birleştirir. BTS3000, aşağıdakilerin kombinasyonları dahil olmak üzere çoklu çıkış konfigürasyonlarında mevcuttur:

  1. Tek veya çift sıcaklık anahtarı,
  2. Analog çıkışlı tek veya çift sıcaklık anahtarı (4-20 mA veya 0-10 V)
  3. İsteğe bağlı sayısal çıkış (IO-Link iletişim protokolü).

Seviye Ölçüm Cihazları

Yeni BLS3000, Barksdale Generation 3000 ailesinin bir parçasıdır. Çok çeşitli proses bağlantıları ve UL onayı nedeniyle, seviye şalteri endüstriyel soğutma ve yağlama sistemleri, test tezgahları ve yüksek performanslı güç paketleri gibi seviye ölçümü için çeşitli uygulamalarda kullanılabilir.

Entegre reed röleleri sürekli seviye ölçümü sağlar ve özelleştirilmiş ayar noktası ayarı seviye ölçümü için doğru geri bildirim sağlar. Kapasitans teknolojisinin aksine, şamandıra tasarımımız, ortam koşulları nedeniyle viskozite veya ortamdaki kirletici değişikliklerle yanlış ölçüm riski altında değildir.

EYMEN OTOMASYON, BARKSDALE markasının bayisidir.

Daha Kolay Endüstriyel Çözüme mi İhtiyacınız Var? Biz Uzmanız!

Scroll to Top