Aflowt

Aflowt ultrasonik akış ölçerler akü veya elektrikle çalışabilir ve zorlu alan koşullarında bile ısıtma ve su tüketim sistemlerine kurulabilir. Manyetik akış ölçer hattı yüksek ölçüm doğruluğu ve güvenilirliği sağlar. Bu sayaçlar, asitler, teknik su, yiyecek ve içme suyu uygulamaları dahil olmak üzere çeşitli iletken sıvılar için uygundur. Gofret, flanşlı ve dişli bağlantılı debimetreler sunuyoruz.

Aflowt ölçüm cihazları Çin, Hindistan, İran, Türkiye, Güney Kore, Bulgaristan, Sırbistan, Arjantin, Finlandiya, Libya, Angola ve diğer birçok ülkede satılmaktadır. Büyük ölçekli bir projenin parçası olarak, Aflowt ultrasonik debimetreler Türkiye’deki tarlaların yapay sulaması için kullanılmaktadır.

Ürün Grupları

MF Lite M Manyetik Debimetre

Avantajları:
DN 20 ila 300 mm (3/4 “… 12”) boyutlarında mevcuttur; çift yönlü akış ölçümü (istek üzerine); tam delikli metre tasarımı ölçüm bölümünde basınç kaybını ortadan kaldırır; filtreleme gerekmez; kurulum için kısa düz boru geçişleri gereklidir; yetkisiz erişime karşı koruma; bağlantı tipleri: flanşlı, dişli ve sıkıştırmalı; polimer borulara montaj için uygun; OIML ve ISO 9001: 2008 sertifikalı.

Uygulamalar:
Sıcak ve soğuk su ölçümü
su yoketme; su arıtma; su dağıtım şebekesi; sulama;
atık su arıtma; filtrasyon tesisi; ısı dağıtım sistemleri; ısı üretim tesisleri; endüstriyel su uygulamaları.

MF Pro Manyetik Debimetre

Avantajları:
DN 20 ila 300 mm (3/4 “÷ 12”) boyutlarında mevcuttur; yüksek dereceli paslanmaz çelik, titanyum veya tantal entegre elektrotlar; farklı astar malzemeleri mevcuttur (PTFE veya poliüretan); yüksek doğruluk ve ölçüm kararlılığı; çift yönlü akış ölçümü (istek üzerine); harmanlama modu mevcut (harici kontrol girişi üzerinden);
polimer borulara montaj için uygun; OIML ve ISO 9001: 2008 sertifikalı; otomatik endüstriyel kontrol sistemlerine entegrasyon.

Uygulamalar:
Farklı kirlilik yüzdelerine sahip su (içilebilir, işlem, atık su); asitler, alkaliler, alkalin çözeltileri, reaktifler; kağıt hamurları, aşındırıcı hamurlar; sıvı gıdalar.

BUF Pilli Ultrasonik Debimetre

Avantajları:

Elektrik kesintisinden ve kapanmadan bağımsız; su kirliliği seviyesinden bağımsız (filtreler gerekli değildir); boru hattında basınç kaybı yok; yüksek ölçüm kararlılığı; doğrudan makara üzerine yerleştirilmiş elektronik ünite; Pil şarjından tasarruf için LCD açma / kapama düğmesi; kolay devreye alma; OIML, MID ve ISO 9001: 2008 sertifikalı.

Uygulamalar:

Konut su tüketimi ölçümü (soğuk ve sıcak musluk suyu); sanayi işletmelerinde su tüketimi ölçümü; boru hattı kontrol noktalarında su ölçümü; sulama.

BUF-M Pilli Ultrasonik Debimetre

Avantajları:

Elektrik kesintisinden ve kapanmadan bağımsız; su kirliliği seviyesinden bağımsız (filtreler gerekli değildir); boru hattında basınç kaybı yok; yüksek ölçüm kararlılığı; doğrudan makara üzerine yerleştirilmiş elektronik ünite; Pil şarjından tasarruf için LCD açma / kapama düğmesi; ilave seçenekler: tahliye vanası ve sıcaklık ve basınç sensörü; kolay devreye alma; OIML, MID ve ISO 9001: 2008 sertifikalı.

Uygulamalar:

Konut su tüketimi ölçümü (soğuk ve sıcak musluk suyu); sanayi işletmelerinde su tüketimi ölçümü; boru hattı kontrol noktalarında su ölçümü; ön ödeme sistemleri; sulama.

MFT Manyetik Debimetre

Avantajları:

DN 10 ila 300 mm (3/8 “… 12”) boyutlarında mevcuttur; yüksek dereceli paslanmaz çelik, titanyum veya tantal entegre topraklama ve ölçüm elektrotları; doğrudan gömme ve sürekli sel için uygun; kolay devreye alma, kalibrasyon değerleri ve ayarlarının otomatik yüklenmesi; yüksek doğruluk ve ölçüm kararlılığı; dış etkenlere karşı yüksek direnç; bağlantı tipi – gofret (DN10, 15 mm), flanşlı (DN20-300 mm), dişli (DN15; DN32; DN50; DN 80 mm); tam boru tespiti; çift yönlü akış ölçümü; polimer borulara montaj için uygun; grafik arkadan aydınlatmalı LCD, temassız klavye; OIML ve ISO 9001: 2008 sertifikalı; otomatik endüstriyel kontrol sistemlerine entegrasyon; kütle akış hızı ve toplam kütle hesabı.

Uygulamalar:

Susuzlaştırma; su arıtma; su dağıtım şebekesi; saklama transfer debimetreleri; sulama; atık su arıtma; filtrasyon tesisleri; endüstriyel su uygulamaları; asitler, alkaliler, alkalin çözeltileri, reaktifler; kağıt hamurları; sıvı gıdalar.

EYMEN OTOMASYON, Aflowt markasının bayisidir.

Daha Kolay Endüstriyel Çözüme mi İhtiyacınız Var? Biz Uzmanız!

Scroll to Top