Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.

Copyright 2020 - ©Yenilikçi Çözümler

EYMEN OTOMASYON: "Yenilikçi Çözümler"

MITSUBISHI AUTOMATION proje partneri olan EYMEN OTOMASYON genç bir firma olmasının canlılığını ve dinamizmini taşırken barındırdığı tecrübeli mühendis kadrosu sayesinde yenilikçi çözümler üretmekte ve bu alanda bölgemizde canlı bir takviye gücü olarak hizmet vermektedir.

Yıllardır körfez bölgesi sanayi firmalarında çalışmalarımızla edindiğimiz tecrübe ile bu bölgede kalifiye bir elektrik / otomasyon / mühendislik firmasına ihtiyaç duyulduğu aşikâr bir biçimde gözlemlenmiştir. Bölgemiz bu nitelikli işgücü açığını başta komşu iller olmak üzere ülkemizin diğer şehirlerindeki firmalarla veya yabancı firma desteği ile gidermek zorunda kalıyordu. Bu noktada EYMEN OTOMASYON "Yanı başınızdaki Destek" sloganı ile bölgedeki ciddi bir açığı kapatmayı hedefleyerek yola çıkmıştır.

Firmanın temellerini oluşturan mühendis kadromuz toplamda 40 yıl gibi uzun bir süre demir-çelik sektöründe birçok tesiste elektrik-otomasyon alanında ihtisaslaşmıştır. Ciddi bir iş tecrübesine sahip konusunda uzman ve sektörü yakından bilen kadro ile firmamız size hizmet etmeye hazır bir hale gelmiştir.

Kaliteyi ilke edinmiş olan EYMEN Otomasyon, 40 yıllık bireysel tecrübelerinin yanına genç bir firma oluşunun getirdiği dinamik ve esnek hareket kabiliyetiyle tesisinizi bir adım daha ileriye taşımak, ihtiyaçlarınızı karşılamak ve daha rekabetçi olabilmeniz için hep yanınızda olacaktır.

OS Touch Slider

Merkez İletişim:

Tel      : +90 (326) 618 3177 - 616 1510

Mobil  : +90 (505) 693 75 52

E-Mail : info@eymenltd.com

İstanbul İletişim:

Tel      : 

Mobil  : +90 (541) 233 6935

E-Mail : satis@eymenotomasyon.com