Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.

Copyright 2020 - ©Yenilikçi Çözümler
Trigas DM Sıvı Türbin Debimetre

Trigas DM Sıvı Türbin Debimetre (1)

TrigasDM - Sıvıların Akış Ölçümü İçin Yetkili Ortağınız

Debimetrenin kalibrasyonu ve debimetrelerin geliştirilmesinde yılların verdiği deneyimin ardından, TrigasDM şimdi size Neufahrn'daki kendi fabrikasında üretilen en gelişmiş debi ölçüm teknolojisini sunuyor. Paslanmaz çelikten üretilen Yüksek Hassasiyetli Türbin Debimetreler, geniş bir doğrusal ölçüm aralığı ve kompakt tasarım ile karakterize edilir. Mükemmel doğruluk, sensörlerin özel mekanik ayarları ve ortam viskozitelerini değiştirmek için de mümkün olan dikkatli bir kalibrasyonla elde edilir.

trigasdm liquid flowmeter

TrigasDM, ölçüm göreviniz için tek bir kaynaktan çözüm önerisi sunmak üzere seçilmiş aksesuarlar sunar.

Birlikte özel ölçüm göreviniz için mükemmel çözümü bulacağız.

 

Türbin Debimetreler

Geniş Ölçüm Aralığında Yüksek Hassasiyetli Ölçüm

TrigasDM Türbin Debimetreler, yüksek hassasiyet, çok hızlı tepki süresi ve kompakt tasarım gerektiren sıvı ölçüm uygulamaları için ideal çözümdür. Sürekli çalışmalarda, sürekli debi değişimlerinde ve değişken çalışma sıcaklıklarında bile mükemmel güvenilirlik sağlarlar. Titreşime, şoka ve neme karşı duyarlı değildir, IP67'de ayrıca toplama ve elektronik amplifikatör de dahil olmak üzere özel versiyonlar mevcuttur.

trigasdm turbine

TrigasDM Türbin debimetresi geniş bir uygulama alanına sahiptir. Bunlar arasında motor ve motor gelişimindeki yakıt ve soğutucu akışkanların akış hızlarının izlenmesi, gıda ve ilaç endüstrisinde kesin miktarların dozlanması, araştırma ve geliştirmede ultra saf suyun izlenmesi ve ölçülmesi, tüketim için miktar ölçümü yer alıyor.

trigasdm mobile

Test araçlarında mobil ölçüm teknolojisi

DM serisinin özel hafif versiyonu küçük hacimli uygulamalar için geliştirilmiştir. Mahfazanın son derece kompakt tasarımı nedeniyle, iki hortum ucu arasına monte edilen debimetre çok az yer kaplar. Paslanmaz çelik DM türbini, benzer bir debimetreden önemli ölçüde daha hafiftir ve bu nedenle, motor bölümünde veya test sürüşüne bir sonraki uçuşunda el bagajında ​​olsun, mobil ölçüm teknolojisi için ilk seçenek.

Tipik uygulamalar yakıt, soğutma suyu, motor yağı, soğutma sıvısı (örneğin, R134a)…

Kompakt ve güçlü doğrusallaştırma ile birlikte Electronics Lysis ölçüm türbinleri, veri kaydediciden 15 metreye kadar monte edilebilir. Kamyon, otomobil veya motosiklet olsun, DM-Serisi cazip bir fiyat-performans oranında gerçek zamanlı sıcaklık kompanzasyonu, yüksek hassasiyet, çok hızlı tepki, kompakt tasarım ve yüksek güvenilirlik sağlar.

Ürün Bilgisi:

Avantajları:

  • Daha iyi doğrusallık ve% 15 daha az basınç kaybı için yeni rotor tasarımı
  • Hatasız dijital darbe çıkışı
  • Daha iyi tekrarlanabilirlik ve daha düşük akış hızlarında optimum sonuçlar için hassas bilyalı rulmanlar
  • Ölçüm aralığı 0,05 - 1700 l / dak
  • Entegre sıcaklık sensörlü pickoff sensör
  • Cox AN / ANC ve Akış Teknolojisi FT / NT Serisi ile uyumlu

ÜRÜNLER:

Ürünlerimiz DAkkS-German Accreditation authority ile sertifikalıdır.

DAkkS

 Trigas DM Türkiye Distribütörü "EYMEN OTOMASYON".

Trigas DM: Hassasiyet Tutkusu Olanlara…

Merkez İletişim:

Tel      : +90 (326) 618 3177 - 616 1510

Mobil  : +90 (505) 693 75 52

E-Mail : info@eymenltd.com

İstanbul İletişim:

Tel      : 

Mobil  : +90 (541) 233 6935

E-Mail : satis@eymenotomasyon.com