Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.

Copyright 2020 - ©Yenilikçi Çözümler
Trigas DM Triclick

Trigas DM Triclick (1)

TriClick Gas Mixer - Sağlam ve Kolay Kullanım

Eymen Gaz Karışım Trigas DM Triclick

TrigasDM TriClick Serisi gaz karıştırıcılar, gaz karıştırma sistemleri konusunda uzun yıllara dayanan deneyimimizin ve gelişimimizin bir sonucudur. Tekrar üretilebilirlik ve uzun vadeli istikrar bu en yeni neslin ürünün temel özellikleridir.

Mevcut serinin en öne çıkan özelliği, gelişmiş Snap-On teknolojimizdir: Zarif ve kullanımı kolay, debimetrelerin kurulumu ve kaldırılması için basitleştirilmiş kompakt yapı sayesinde tüm işlemler sadece saniyeler sürer. Sistem en fazla 3 kanalla donatılabilir.

Mengene prensibini kullanmak, contaların çevresinde daha iyi bir gerginlik garanti eder. Bir güvenlik özelliği olarak, her kanal için entegre bir çekvalf ve çıkışta bir alev bariyeri bulunmaktadır.

Gaz karıştırma sistemimizin öne çıkan özelliği, entegre multidrop RS-232 bağlantısı ve tarafımızca sağlanan Flow Vision MX ™ yazılımı sayesinde gaz karışım istasyonunda bulunan 6 adete kadar kütle akışın kontrolörü kontrol edilerek gaz karışımı kontrol edilebilir.

Sistem bir karıştırma bloğu, solenoid valfler ve Kütlesel Akış Kontrolörlerinden oluşur. Genellikle, karıştırma bloğu üzerinde sadece bir debimetrenin montajı arzu edilir. Ayrıca sistemi daha modüler ve uyarlaması daha kolay hale getiren Programlama ve sistemin kontrolü için ayrı bir programlanabilir kontrol cihazı da kullanılabilir.

Otomatik sistem, en zorlu uygulamaların bile gerektirdiği doğruluk ve tekrarlanabilirliği sağlamak için birinci sınıf teknoloji kullanılarak üretilmiştir.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

  • Ölçüm prensibi: Fark Basınç
  • Bağlantılar: ön bağlayıcı: ¼ “| arka bağlantı: ½ ”Swagelok
  • Akış aralıkları: 0 - 20 SLPM
  • Doğruluk: +/-% 0.25 /% 0.5 F.S.
  • Çalışma sıcaklığı: -10 ila + 60 ° C
  • Basınç dayanımı: 10 bara kadar

Ürün Avantajları:

  • Basit, güvenli ve sezgisel kullanıcı arayüzü ve kontrol paneli
  • Çok kanallı gaz karışımı
  • Hızlı bağlantı ve bağlantı kesme. Karmaşık bağlantı gerekmez

 

Ürünlerimiz DAkkS-German Accreditation authority ile sertifikalıdır.

DAkkS

 Trigas DM Türkiye Distribütörü "EYMEN OTOMASYON".

Trigas DM: Hassasiyet Tutkusu Olanlara…

İlgili Video

Merkez İletişim:

Tel      : +90 (326) 618 3177 - 616 1510

Mobil  : +90 (505) 693 75 52

E-Mail : info@eymenltd.com

İstanbul İletişim:

Tel      : 

Mobil  : +90 (543) 918 8411

E-Mail : satis@eymenotomasyon.com